AHA víkend, Brno, 27.-28.9.2014

Dobrý den,

Přemýšlel jsem, jaký dát tomuhle příspěvku název, a nakonec mě napadlo to, co se docela často používá, když člověku něco takříkajíc „DOJDE“.

AHAAAAA !!! Ono je to vlastně takhleeee !!! Odtud tedy to slovo AHA v nadpisu. 🙂

Ale od začátku.

Byla sobota ráno, a já vyrazil ze Služovic (malá obec kousek od Opavy) směrem na Brno.

Čekaly mě necelé 2 hodiny v autě, které (jak už se stalo poslední 2 roky mým zvykem) jsem si zpříjemňoval poslechem audioknihy. Tentokrát to byla audiokniha RESTART – kniha, která ukazuje podnikání jinak, než si všichni myslí. Láme mýty o tom, co vše potřebujete nebo nepotřebujete pro Vaše podnikání.

A proč jsem vlastně poslouchal zrovna tuto knihu?

Protože mě v Brně čekal VIP MasterMind Weekend pod vedením Zdeňka Steinera. Člověka, který pomáhá začínajícím podnikatelům s rozjezdem jejich podnikání. (a občas vede hovory s Ďáblem v hlavách jiných podnikatelů)

Víkend o podnikání a podnikatelích.

Víkend, kde jsem se měl setkat (a také setkal) s dalšími 9ti podnikateli, ať již začínajícími, nebo zkušenými.

Víkend, kde jsem se mohl podělit o své zkušenosti z podnikání, poslouchat zkušenosti jiných, nechat si poradit, pomoci jiným svými podněty apod.

Témata víkend do jisté míry kopírovala Zdeňkův on-line kurz z kraje tohoto roku Business Mania. Jednalo se o tato témata:

  • Pozice – Jak najít správnou pozici a udržet si ji
  • Produkt – Jak nahlížet na svůj produkt, inovovat jej, jak nastavit cenu
  • Komunikace – Jakým způsobem komunikovat s klienty, jak jim pomoci díky svému produktu vyřešit jejich problém
  • Prodej – Jak pochopit potřeby klienta (zákazníka), pomoci mu a až následně prodat
  • Tým – Největší aktivum Vaší firmy
  • Růst – Jak zajistit Vaší firmy, nezastavit se v inovacích

V sobotu první 3 témata, v neděli další 3.

A začínám se dostávat k tomu AHA v nadpisu. Slovíčko AHA bylo u mě o tomto víkendu hodně časté. A proč?

Protože jsem zjistil, že spoustu věcí znám.

„AHA, jasně, takhle to je…“, „AHA, tohle funguje…“, „AHA, to jsem chtěl přece udělat (ale nenapsal jsem si to = zapomněl)…“, „AHA,……“

Víkend plný AHA momentů !!!

Díky mým studiím (většinou v on-line kurzech nebo právě v audioknihách) v posledních skoro 3 letech jsem většinu těchto informací viděl, slyšel, četl, …

…, ale NEREALIZOVAL !!!

Zjistil jsem, že jsem schopen radit ostatním, ale mnohdy nejsem schopen „donutit“ sám sebe, abych věc, o které vím, že je potřeba udělat, také skutečně udělal.

Máte to taky tak?

Díky Zdeňkovi jsem už párkrát v posledním roce, co jej znám, pochopil, že dokáže pomoci převážně začínajícím podnikatelům, nebo lidem, které nebaví stávající práce (zaměstnání), a o podnikání přemýšlejí. Mnohdy ale nemají odvahu a zdravé sebevědomí začít podnikat.

Osobně jsem se na přelomu tohoto roku rozhodl ukončit většinu mých aktivit v oboru, který mě skoro 15 let živil, a pustit se do „vod“, kde jsem do té chvíle neměl téměř žádné zkušenosti. Věřte, že to není vůbec lehké, a v mnoha směrech riskuju, ale za ten pocit, že konečně dělám zase po letech práci, která mě těší, to OPRAVDU stojí.

Pokud tedy máte myšlenky na to, začít podnikat, nebo již podnikáte, ale chtěli byste Vaše podnikání posunout na jinou úroveň, tak klikněte zde, a podívejte se na pár videí Z DAR MA (výměnou za email).

Nic neplatíte, nic neriskujete – prostě informace Z DAR MA pro ty, kdo mají zájem.

Pokud se Vám budou líbit, budete mít v dalších týdnech možnost vstoupit do placené části.

Záleží jen na Vás – za sebe můžu říct, že aktuálně neznám nikoho lepšího než Zdeňka – ON Vám může pomoci nastartovat Vaše podnikání.

Můžete si udělat RYCHLÝ TEST o budoucnosti Vašeho podnikání, nebo se podívat na to, jak Zdeňek zpovídá Ďábla v hlavě většiny podnikatelů.

Klikněte na TEST nebo VIDEO – nic neriskujete, maximálně pár minut Vašeho času. 🙂

Krásný začínající víkend, Roman

 

Kdo můj web nějakou dobu sledujete, tak víte, že se zabývám (mimo jiných aktivit v off-line světě) podporou on-line vzdělávacích projektů, které mě zaujmou. Díky tomu, že se osobně znám s většinou z české a slovenské info-podnikatelské špičky, dostávají se ke mě informace o většině kurzů na českém a slovenském internetu. A z těch si vybírám projekty, které mi dávají smysl (což není každý), a ty dále prezentuji (a nezastírám, že většinou za provizi z prodejů, což ale není hlavní důvod). Vím, že mě vzdělávání a tolik populární (a některými zatracovaný) osobní rozvoj posunul za poslední 3 roky o tolik dál, že velmi rád podpořím smysluplné projekty.

Kdo chcete, abych Vám posílal nejnovější informace z těchto oblastí, zadejte svůj mail do formuláře níže (kdykoliv se můžete odhlásit), případně si mě přidejte na Facebooku.

Děkuji za Váš zájem, moc si jej vážím. Roman

Comments are closed.